Detské zimné topánky Adidas

Kto by nepoznal značku Adidas. Väčšina z nás si ho spája so športovými teniskami zdobenými tromi pruhmi. Málokto však vie, že Adidas vyrába aj detskú zimnú obuv, ktorú môžu deti nosiť na túry v horách. Len vtedy sú detské topánky Adidas odolné voči mrazu, vlhkosti a vetru. Pevná gumová podrážka zároveň poskytuje maximálnu priľnavosť k povrchu a pohodlie pri každom kroku.

Špeciálna podšívka vnútri topánky je zase navrhnutá tak, aby udržala nohy vášho dieťaťa v suchu a teple aj v náročných snehových podmienkach. Vďaka tomu sa nemusíte obávať o pohodlie svojho dieťaťa.
Detské zimné topánky Adidas môžu mať buď klasický členkový tvar, alebo to môžu byť snehové topánky. Snehové topánky sa zvyčajne nasadzujú na nohu a majú iba šnúrku na vrchole. Členkové zimné topánky Adidas sú zvyčajne vybavené suchým zipsom alebo klasickým šnurovaním.

Zimné topánky pre chlapcov Adidas Terrex

Keď sa začínajú vkrádať zimné mrazy, je čas zabezpečiť, aby boli vaše deti na zimu riadne vybavené. Ideálnou voľbou sú chlapčenské Adidas zimné topánky Terrex. Tieto topánky sú nielen štýlové s potlačou loga, ale aj neuveriteľne odolné a praktické. Topánky sú vyrobené zo zmesi materiálov vrátane imitácie kože, ktorá je odolná a zároveň dobre vyzerá. Okrúhla špička poskytuje priestor na pohyb a pohodlie, zatiaľ čo spevnená päta zaisťuje stabilitu a oporu.

Cena v čase recenzie: 113,57 €

Detská zateplená členková obuv Adidas HOOPS MID

Voľnočasová obuv Adidas HOOPS MID 2.0 pre najmenších v basketbalovom štýle sa pýši kontrastnými farbami. Stredne vysoký zvršok zo syntetickej kože zdobia tri výrazné pruhy na bokoch. Široké zapínanie na suchý zips je veľmi praktické na obliekanie a vyzliekanie.

Cena v čase recenzie: 28,95 €